Par interneta zvaigzni kļuvis trusis Vallijs

0 komentāri

Trusim Vallijam noteikti ir krietni vairāk draugu un sekotāju sociālajos tīklos kā jebkuram no mums. Simti tūkstoši cilvēku visā pasaulē seko līdzi mazā trusēna ikdienas gaitām.

Cilvēku mīlestību Vallijs izpelnījies ar savu neparasto izskatu – angoras trusēnam ir izteiksmīgas lielas ausis un garas ķepas, kuras viņš, atšķirībā no saviem sugasbrāļiem, izmanto nevis lai lēkātu, bet staigātu. Šā iemesla dēļ viņa uzvedība drīzāk atgādina paklausīgu kucēnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Truša saimniece Mollija ikdienā strādā ar pusaudžiem – viņi arī bijuši tie, kas pamudināja sievieti savam mājdzīvniekam radīt īpašu Instagram profilu. Nu Valija ikdienas gaitām līdzi var sekot cilvēki visā pasaulē.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas