Par interneta zvaigzni kļuvis suņuks, kam patīk vizināties ar trīsriteni

0 komentāri

Kamēr citi viņa sugasbrāļi brīvo laiku vislabprātāk pavada, dzenoties pakaļ bumbiņai, Berijs ērti iekārtojas uz trīsriteņa, ko viņam sarūpējuši gādīgie saimnieki, un bauda aktīvās atpūtas prieku.

Sākotnēji trīs gadus vecais Bedlingtonas terjers savu talantu izmēģinājis uz skrituļdēļa, tomēr nu ļāvies jaunam izaicinājumam. ”Viņš gan neprot mīties, bet ļoti labi tiek galā ar pozas un līdzsvara noturēšanu,” stāsta Berija saimnieks Veins Soverbijs (Wayne Sowerby).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāteic gan, ka Berijs nav pirmais suns, kurš interneta lietotāju mīlestību izpelnījies tieši ar vizināšanos ar velosipēdu. Viņa sīvākais konkurents šobrīd ir talantīgais Normens, kurš prot ne viens noturēt līdzsvaru, bet arī mīt pedāļus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas