Palīdzi: Minka Cat Cafe kaķenei Besai meklē jaunas mājas!

3 komentāri
Palīdzi: Minka Cat Cafe kaķenei Besai meklē jaunas mājas!
Foto: Facebook.com/MINKA-cat-cafe

Slavenā kaķu kafejnīca Rīgā Minka Cat Cafe savā Facebook profilā publicējusi informāciju, kurā teikts, ka tiek meklētas mājās jau otrajai kaķenei. Nīča savus saimniekus sagaidīja, tagad kārta balti pelēkajai (vai pelēki baltajai) Besai. Starp citu, kafejnīca neatteiks ar vetārsta padomu, kā arī barību pirmajiem mēnešiem. Varbūt tu gribi sev mājās kaķīti? :)

“Mūsu uzticamie kaķu kafejnīcas sekotāji!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo mēnešu pastāvēšanas laikā gan jums, MINKA Cat Cafe apmeklētājiem, gan mūsu personālam izdevies iepazīt kafejnīcā mītošo piecu kaķīšu raksturus, personības un iemīlēt tos. Tomēr, tāpat kā cilvēkiem, ne vienmēr arī dzīvniekiem izdodas sadraudzēties savā starpā. Mūsu brīnišķīgā kaķu meitenīte Besa, kura ir mīļa, nosvērta, murrājoša labprātāk dzīvotu viena ar saviem saimniekiem. Tai patīk sabiedrība, bet kaķenei ir apgrūtinoša citu kaķu dauzonīgā uzvedība. Nespējot sadzīvot ar citiem kaķiem, arī pēlēkā meitenīte Nīča ir atradusi jaunas mājas, kuras Minka cafe komanda ir iepazinusi un apskatījusi.

FOTO

Tādēļ mēs, MINKA Cat Cafe, esam izlēmuši dot iespēju Besai iepazīt arī citu māju iespējas, un savukārt pavērtu mūsu durvis kādam citam bez pajumtes palikušam vai patversmju kaķītim. Mūsuprāt, kaķītei piemērotākas būtu mājas, kur ir iespēja ik pa laiciņam iziet svaigā gaisā un pagulšņāt mauriņā.

Mēs ceram uz jūsu sapratni, un, lai Besai atrastu mājas, mēs mīļi aicinām jūs vērsties pie mums:

 • rakstot vēstules veidā šeit Facebook vai uz pasts@minkacafe.lv;
 • zvanot pa tālr.: 25707509;
 • personīgi kafejnīcā, lai pārrunātu kaķītes adopcijas iespējas!

Būsim pretimnākoši arī ar vetārsta padomu, ja tas būs nepieciešams, kā arī ar SPECIFIC profesionālo dzīvnieku barību pirmajiem mēnešiem. Mēs informēsim, kā sokas ar Besas jauno māju meklējumiem un ziņosim, kad kafejnīcu ar savu klātbūtni pagodinās jauns murrājošs pūkainītis. :)”

3 komentāri

TOP komentāri

 • Liene
  +1

  Liene

  Tas jau bija gaidāms, kopā ilgstoši sadzīvot kaķiem nav nemaz tik viegli, it sevišķi vēl kad tik daudz cilvēku apkārt, visu laiku jauni un sveši. Reti kurš kaķis ilgstoši var izturēt tādu stresu dien dienā! No sākuma bija rudais, kas nesadzīvoja, pelēcīte , tagad balti pelēkā...tā palēnām visiem nāksies meklēt mājas, kur kaķim būs labāk. Un ņemt nākamos un pēc laika arī tiem meklēt!

  29.07.2015 13:25

 • Ss
  0

  Ss

  Labi, ka vismaz mēģina meklēt mājas, nevis ka daudzi indivīdi gudri runā un pie jebkurām grūtībām atdod kaķus uz patversmēm! Malači minkas

  27.08.2015 22:37

 • Kima
  0

  Kima

  Sākās!

  29.07.2015 12:35

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas