PALĒNINĀJUMA VIDEO: tā izskatās pūkains kaķis, ķerot rotaļlietu

0 komentāri

Lai arī pūkaini mājdzīvnieki prasa daudz lielāku uzmanību un kopšanu, šā skata dēļ vien tas ir to vērts.

Ja vēl neesi redzējis, kā palēninājumā izskatās kaķis rotaļājoties, nevari sevi saukt par īstenu kaķu mīli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interneta lietotāju sirdis iekarojis kāds izteikti pūkains balts kaķis, kuram rotaļāties netraucē pat viņa garā spalva. Lai arī brīžiem varētu šķist, ka šis mājdzīvnieks garajai spalvai cauri neko neredz, viņš ar rotaļlietas ķeršanu tiek galā tīri labi.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas