Opā! 90 gadus vecs bruņurupucis… uz riteņiem?

0 komentāri

Mūsdienu pasaulē vairākkārt pierādījies, – nekas šajā dzīvē nav neiespējami! Pat tad, ja 90 gadu vecumā bruņurupucis cīņā ar žurkām zaudējis savas priekšējās divas ekstremitātes.

Jūs tagad domājat, kas ir pārsteidzošāk, – šī dzīvnieka vecums, vai tas, kas ar viņu noticis? Vai tas, ka pēc notikušā Misteram Tī tā saimnieki no veca modeļu lidmašīnas noskrūvējuši ratus un pielikuši klāt, lai večuks varētu turpināt mierīgi pārvietoties. Kā tas izskatās?

Skaties video!

Priekšējās kājas tas zaudējis kādā parastā dienā, kad Misters Tī šiverējies pa dārzu. Tam pēkšņi uzbrukusi traka žurka un nokodusi priekšējās kājas, tādējādi atstājot dzīvnieku bez iespējām pārvietoties. Samaksājot 2000 dolāru, tik un tā rupuča saimniece nezināja, ko ar radību iesākt, jo bija apdraudēta spēja izdzīvot. Viņas dēls nāca klajā ar risinājumu. Lieliski, vai ne!?

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas