Ņujorkā bērnus ārstē četrkājains dakteris

0 komentāri

Terapeits, kas bērnus sasmīdina uzmundrina un vismaz uz brīdi ļauj aizmirst par slimību… Tas šoreiz nav Dakteris Klauns, bet gan kāds neliels, četrkājains ārsts ar baltu asti jeb terapeits – ponijs.

Nepilnus 80 centimetrus augstais zirdziņš vārdā Honor jeb, latviski tulkojot, Gods, savus darba pienākumus veic ar lielu atbildības sajūtu. Sapucēts ar izšūtu sedziņu mugurā, saimnieka pavadībā viņš ierikšo Ņujorkas Manhetenas slimnīcas bērnu nodaļas spēļu istabā, kur viņu jau gaida vairāki mazie pacienti. Daži var dzīvnieku paglaudīt, citiem veselības stāvoklis neļauj pamest slimības gultas, tāpēc viņi uz miniatūro zirdziņu noraugās no attāluma. Tomēr smaids sāk rotāt visu bērnu sejas. Daudzi ir pārsteigti par zirdziņa nelielo izmēru, kas ir galvenais iemesls, kāpēc viņu var ievest slimnīcas iekštelpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Kad bērns ir nonācis slimnīcā, ir ļoti daudz baiļu un uztraukumu, arī izolācija, kas stāvokli padara vēl sliktāku. Ierodoties mazajiem zirdziņiem, bērni atkal sajūt saikni ar ārpasauli – ārpus slimnīcas sienām un uzreiz kļūst daudz priecīgāki. Bērniem viennozīmīgi nepietiek tikai ar medikamentiem, vajadzīgs arī kāds prieka avots,” skaidro slimnīcas bērnu nodaļas vadītāja Diana Roda.

Lai iepriecinātu bērnus, kuri cieš no smagām slimībām vai piedzīvojuši spēcīgu emocionālu pārdzīvojumu, mazie poniji izmantoti arī iepriekš.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas