Noskaidrots, kādēļ suņi masveidā cieš no depresijas

0 komentāri

Ja tavs suns kļuvis nomākts un garlaikots, tas nav bez iemesla. Suņu uzvedības pētnieki raduši iemeslu, kādēļ četrkājainie draugi pēdējā laikā masveidā zaudējuši dzīvesprieku.

Suņiem valodu zināšanas nav vajadzīgas, bet šos mājdzīvniekus, kā izrādās, ietekmē globālās klimata pārmaiņas. Kā vēsta Independent, suņu garlaikošanās un depresija pārvērtusies nepieredzēta apmēra epidēmijā. Un dzīvnieku uzvedības pētnieki to skaidro ar klimata izmaiņām, proti, slapjo, nepatīkamo, ziemai neatbilstošo ziemas laika apstākļu dēļ suņu saimnieki pastaigām atvēl mazāk laika nekā ierasts un tas atsaucas uz suņu labsajūtu, kā dēļ viņi kļūst garlaikoti un nomākti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas