Mūžam noraizējies kaķēns tiek pie popmūziķa vārda

0 komentāri

Sociālajos tīklos popularitāti iemantojis kaķēns, kuram kopš dzimšanas purniņu daiļo savdabīgas ”uzacis”, radot iespaidu, ka kaķītis ir nemitīgi noraizējies. Viņam vārds dots par godu britu grupas Take That dalībniekam Gerijam Bārlovam (Gary Barlow).

Concerned_Kitten, kā viņu pazīst sociālo tīklu lietotāji, īstais vārds ir Gerijs (Gary). Deviņas nedēļas vecā kaķīša saimnieki, sekojot pēdējo gadu tendencei izveidot atsevišķus kontus sociālajos tīklos saviem četrkājainajiem draugiem, savu mīluli reģistrējuši populārākajās sociālās saziņas vietnēs. Instragram kaķēnam ir gandrīz 3 tūkstoši fanu, bet viņa ikdienas gaitām Facebook seko līdzi gandrīz 6,5 tūkst. sekotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaķēna saimnieki – pāris no Mančestras – skaidro, ka četrkājainais mīlulis nosaukts par godu 90. gados populārās britu grupas Take That mūziķim Gerijam Bārlovam, kurš dziedāšanas laikā mēdz īpaši sacelt uzacis.

Kaķēnu īpašu dara no māmiņas mantotās ”uzacis”, precīzāk – apmatojuma raibumiņi, kas tās atgādina.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas