Mīlīgi: Pērtiķēns spēlējas ar jaundzimušiem kucēniem

0 komentāri

Ir skaidrs, ka jaundzimušie spēj atkausēt pat ledainākās sirdis, bet – kā ar citām dzīvnieku sugām? Šis pērtiķēns pierāda, ka arī viņš spēj būt jauks un mīlīgs pret maziem, maziem kucēniņiem.

Situācijas kontekstu noteikt ir ļoti sarežģīti, bet ne jau tas ir pats galvenais šajā video. Esam pieraduši, ka pērtiķi ir skaļi, turklāt ne vienmēr tie pieklājīgākie radījumi uz zemes. Ne velti cilvēki viens otru mēdz dēvēt par tādiem, bet šis apgāž visus stereotips. Mīlīgs video nedēļas pirmās darba dienas izskaņai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas