Meitenīte ar savu draugu bulterjeru dala frī kartupeli

2 komentāri

Kādas meitenītes vecāki video iemūžinājuši, cik draudzīgas izveidojušās viņas attiecības ar acīmredzot ģimenes mīluli bulterjeru.

Video uzfilmēts, kā mazā knīpa baro bulterjeru, bet ne jau no rokas. Viņa ieliek pusīti kartupeļa daiviņas mutē un aicina suni nokost otru pusīti, un bulterjers ārkārtīgi uzmanīgi atsaucas gardumam. Rezultātā meitenītei prieki, bulterjeram gardumiņš – frī kartupelis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt citā video redzams, kā šī pati meitenīte devusies diendusā ar savu draugu bulterjeru. Suns tā kā būtu gatavs iemigt, bet meitenītei vēl kaut kas pirms miega jāpapļāpā, jāpapaijā savs suņa draugs un jāiekārtojas. Suņa draugs pacietīgi gaida, kad mazā iekārtosies un iemigs. Vārdu sakot – ārkārtīgi simpātisks bulterjera un meitenītes tandēms.

Foto

Draugi dala kartupeli

Draugi dodas dienas dusā

2 komentāri

TOP komentāri

 • Edgars
  +4

  Edgars

  Vispār jau nevis frī kartupeļus, bet ābolus un banānus

  07.05.2015 14:06

 • Elii
  +1

  Elii

  Kamēr degunu nenokodīs, būs labi! ;)

  07.05.2015 13:55

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas