Madrides centru pārpludina tūkstošiem aitu

0 komentāri

Spānijas galvaspilsētas Madrides iedzīvotāji un pilsētas viesi kļuvuši par lieciniekiem neparastam skatam. Cauri pilsētai tika dzīti tūkstošiem aitu to ikgadējā migrācijā no valsts ziemeļiem uz siltākām ganībām dienvidos.

Apmēram divi tūkstoši aitu svētdien rikšoja cauri Madridei, Spānijas zemniekiem liekot lietā savas tiesības izmantot tradicionālos maršrutus ganāmpulku ikgadējai migrācijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aitu gans Viktors norāda, ka Spānijas ziemeļos ziemā ir sniegs, tāpēc aitām ir jādodas uz dienvidiem, kur tās var mierīgi ganīties. Savukārt vasarā dienvidos viss ir izkaltis un aitas dodas uz ganīties uz ziemeļiem.

Daudzi Madrides iedzīvotāji vēroja neparasto skatu, kā aitas rikšo gar pilsētas ievērojamākajiem apskates objektiem. Daži dzīvnieki izmantoja izdevību mazliet pakavēties un nobaudīt pilsētas apstādījumus.

Madride savulaik bija neliels lauku ciemats, un jau 800 gadus aitu gani caur to ir dzinuši savus ganāmpulkus ikgadējā migrācijā. Tiesa, mūsdienās Madride ir krietni mainījusies, taču aitu ganu maršruts ir palicis tas pats.

Skaties foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas