Līdzjūtīgi suņi izjauc kautiņu starp diviem melniem kaķiem

0 komentāri

Kaķiem nereti kaut kas otrā nepatīk, īpaši pavasarī; tāpēc tie savā starpā mēdz “plēsties”, kā, piemēram, šajā video. Taču līdz galam viņu kašķis, visticamāk, arī nenonāca, jo tajā iejaucās trīs suņi.

Situācijas kontekstu, visticamāk, tā arī nekad neuzzināsim, bet skats ir diezgan iespaidīgs. Sākumā skaļas ņaudas otra virzienā, pēc tam tie arī kārtīgi saplūcās. Pēc pirmā raunda vēl nebija gana, un mazās radības turpināja izrādīt neapmierinātību par notiekošo. Bija skaidrs, ka ar to viss nebeigsies, tāpēc kā sargs no muguras kaķiem pielavījās vēl viens citas sugas melnis. Brīdī, kad nagi tika palaisti otro reizi, kautiņā iesaistījās uzreiz trīs suņi, lai izšķirtu nekārtības. Kas notika turpmāk, vēsture klusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas