Laimīgas beigas: viņa jau vairs nav kā mājdzīvnieks, bet gan ģimenes loceklis

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Lai arī dzirdam, ka liels skaits meklē jaunas mājas, situācija uzlabojas, un stāstu, kas vēsta par laimīgām beigām kādam dzīvnieciņam, kļūst arvien vairāk. Tas silda sirdi un iedvesmo tos, kuri varbūt vēl nav izlēmuši par labu patversmes dzīvniekam. Lūk, vēl viens no tiem!

“Mēs jau sen gribējām ņemt suni. Tad skatījāmies raidījumu Suns meklē mājas un noskatījām suni!” stāsta Linda un Artūrs. “Tad sāc viņu mācīt un redzi to progresu, kad beigu beigās tev izaug labākais draugs. Viņa ir ļoti laimīga, un to ļoti labi var redzēt arī viņas darbībās. Mēs pavadām daudz laika ar viņu, jo viņai vajag to uzmanību.”

FOTO

Pāris ar prieku atzīst, ka bez suņiem vair savu dzīvi iedomāties nespēj, jo apzinājuši to prieku, ko četrkājainie draugi mums dod. Un viņa jau vairs nav kā mājdzīvnieks, bet gan kā ģimenes loceklis.

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

VIDEO

Akcijas organizatori

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas