Koalas mācās apskaut politiķus

0 komentāri

Aptuveni 100 koalas Brisbenā, Austrālijā, sākušas mācības, lai pēc divām nedēļām gaidāmajā pasaules ietekmīgāko valstu līderu sanāksmē ļautos Baraka Obamas, Angelas Merkeles un pat, iespējams, Vladimira Putina apskāvieniem.

Kvīnslendas štata brīvdabas rezervāti ir galvenās vietas pasaulē, kurās cilvēki var rokās turēt koalas. Vairāk nekā 100 no viņām mīt Brisbenas Lone Pine koala lāču rezervātā. Daudzas jau ir pieredzējušas saskarsmē ar tādām pasaules slavenībām kā Rodžeru Federeru, Džonu Travoltu, Teilori Sviftu un citiem. Pēc divām nedēļām ļauties koalas apskāvieniem būs kārta arī politiķiem, kuri apmeklēs Brisbenā gaidāmo G20 valstu sanāksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parka vadība skaidro, ka jaunajām koalām treniņi, gatavojoties samitam, nenotiek ilgāk par 10 minūtēm, bet pieaugušajām koalām nodarbība neilgs vairāk par 30 minūtēm dienā. Turklāt pēc katrām trim apmācību dienām piešķir vienu brīvdienu.

Parka vadība uz abu pušu tikšanos mudina gatavoties arī politiķus. Lai satikšanās ar lācēnu izvērstos pēc iespējas veiksmīgāka, pasaules līderiem, pirmkārt, būtu jāiemācās attēlot koku, skaidro dzīvnieku kopēji, jo koki ir tie, ko koalas redz visbiežāk. Tāpat koala arī jāprot pareizi turēt. Koalu speciālisti izpētījuši, ka svarīgi dzīvnieku labi atbalstīt, pieturot zem dibena, lai lācīši zina, ka netiks nomesti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas