Ko patiesībā kaķis domā par tevi?

27 komentāri

2. Tavs kaķis kakā uz tepiķa, jo uzskata, ka tu esi zaudētājs

2/7

Kaķis tevi nemīl

Foto: Jeffreyw, Flickr.com

Foto: Jeffreyw, Flickr.com

Lai kā gribētos atrast līdzības starp suņa un kaķa pieķeršanos saimniekam, vai vismaz ciešāku saikni kaķa un tā saimnieka starpā, tomēr pētījumi liecini, ka kaķiem mīlestība ir sveša. To apliecina Linkolnas universitātes (Anglija) zinātnieku pētījumi – kaķi vienkārši nemīl savus saimniekus tādā veidā, kā to dara suņi.

Tam arī ir savs izskaidrojums – cilvēki suņus pieradināja vismaz pirms 32 tūkstošiem gadiem, kamēr kaķi cilvēka mājoklī ir ienākuši tikai pirms 9000 gadiem. Turklāt – ja suņi pirmatnējam cilvēkam palīdzēja medībās, sargāja apmetnes, utt., tad kaķi izdevīgumu savienībai ar cilvēku saskatīja tikai tāpēc, ka cilvēkus apmetnēs un mājokļos vienmēr mitinājās sīki grauzēji.

Rezumējot – ja cilvēka un suņa sadarbība vērtējama kā savstarpējs izdevīgums, tad kaķi, saskatot iespēju cilvēku tuvumā ar mazākiem pūliņiem tik pie savas maltītes, gluži kā satelīti pievienojās cilvēkam.

2. Tavs kaķis kakā uz tepiķa, jo uzskata, ka tu esi zaudētājs

2/7
27 komentāri

TOP komentāri

 • Kika
  +1

  Kika

  Esmu pārliecināta ka, atšķirībā no kaķiem, tas Angļu zinātnieks ir emoconāli vēss un nejūtīgs monstrs. Kaķu raksturu veido viņu saimnieki- dāvā kaķim vairāk uzmanību, mīlestību, un viņš to novērtēs! Un, ja kādam piečurā : )) čības, tad padomājiet kāpēc un apzinieties, ka esat to pelnījuši!!!

  16.01.2015 21:15

 • ..
  0

  ..

  Lasiju*

  20.01.2015 21:17

 • sagrozīts raksts
  0

  sagrozīts raksts

  Lādiņu oriģinālo pētījuma rakstu. Šīs ir 100x pārtaisīts un sachakarets. Līdzarto, pilnigi viss ir meli.

  20.01.2015 21:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas