Ķīnā citām pandām tiks izrādīti pandu mīlēšanās video, lai glābtu sugu

0 komentāri

Lieldienu zaķi pagājušajā nedēļā padarījuši brangu darbu, sadējot visas tās krāsainās, vārītās un arī šokolādes olas. Taču to, ko izdevās iespēt pārītim pandu, zaķu varoņdarbiem nepārspēt. Kas tieši, to skaties raidījuma Atrasts internetā materiālā!

Ķīnā apdraudēto sugu pārstāvji Lu Lū un Dzeņ Dzeņ pārspējuši pandu mīlēšanās rekordu – viņiem ar pārošanās rituālu izdevies nodarboties veselas 7 minūtes un 45 sekundes, kas šobrīd ir pandu pasaules rekords šajā kategorijā. Šeit gan, protams, ir runa par cilvēku fiksēto rekordu, tāpēc neizslēgsim iespēju, ka kaut kur Ķīnas mežos mīt pandu ekvivalents latīņamerikāņu mīlniekiem nevienam nezinot uzstādījuši ne tādus rekordus vien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

Taču šis pandu uzstādītais mīlēšanās rekords ir visai liels notikums, jo vidēji šie dzīvnieki ar to nodarbojas mazāk nekā pusotru minūti, tāpēc gandrīz astoņas minūtes ir diezgan iespaidīgi. Tā kā pandām švaki iet ar to mīlēšanās lietu, līdz ar to arī ar savas sugas turpināšanu, tika nolemts šā pāra darbības ekranizēt citiem sugas brāļiem un māsām. Pilnīgi nopietni! Ķīnas pandu pētnieki nolēmuši šo tā saucamo pornogrāfiju izsūtīt visiem, kuri ar šiem dzīvniekiem strādā ikdienā. Video tiks izrādīts uz lielajiem ekrāniem citām pandām, dodot iespēju iedvesmoties.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas