Ķengurēns spēlē paslēpes ar zoodārza darbiniekiem

0 komentāri

Īpaši kautrīgs ķengurs piedzimis kādā Krievijas zoodārzā. Viņam gandrīz gadu bija izdevies veiksmīgi slēpties no zoodārza darbiniekiem.

Mazais ķengurēns ilgi spēlēja paslēpes ar Jaroslavļas Zoodārza darbiniekiem, kuriem bija jau radušās aizdomas, ka šis dzīvnieka mazulis būs īpašs. Izlemjot beidzot pamest mātes ērto somu, ķenguru mazulis šo pieņēmumu apstiprināja.

Viņš ir viens no dabā ļoti reti sastopamajiem albīnķenguriem. Albīnisms ir ģenētisks defekts, ko izraisa krāsojošā melanīna pigmenta trūkums ādā. Arī šā ķengurēna āda ir balta un acis sārtas.

Dzīvniekiem albīniem nav viegla dzīve. Zoodārza kopēji stāsta, ka baltajam ķengurēnam savvaļā būtu grūti izdzīvot. Viņš piesaista uzmanību, tādēļ no saviem iespējamajiem pāridarītājiem dzīvniekam nebūtu viegli noslēpties.

Jarosļavļas Zoodārzā, visticamāk, šis mazulis kļūs par lielāko zvaigzni. Šobrīd gan ķengurēnam vajadzīga tikai mātes uzmanība. Kopēji stāsta, ka ķengurēna māte ir ļoti uzmanīga un no sava 4 kilogramus smagā un aptuveni gadu vecā mazuļa nešķiras ne brīdi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas