Kaķis “pa zaķi” izbauda lidojumu ar deltaplānu

0 komentāri

Kā jau zināms, kaķi ir reti daudzpusīgas būtnes. No mīļuma līdz svētam naidam kaķim ir tikai viens kaķa solis. Kaķi ir ne tikai vieni no interneta ”valdniekiem”, bet izrādās arī visnotaļ izveicīgi, lai ”pa zaķi” dotos ceļojumos.

Droši vien ne viens vien autovadītājs kādreiz ir pieķēris kādu murrātāju paslēpušos zem motora pārsega. Tā gan tāda ekstrēma slēptuve, bet kaķa garā gan!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, kāds kaķis bija nolēmis arī mazliet palidināties ”pa zaķi”, paslēpjoties deltaplāna spārnā. Komiski, ka par šo situāciju daudz pārsteigtāks bija deltaplāna vadītājs, nevis kaķis, kurš ļāva vējam papluinīt savu kažociņu. Skaties foto un video ar kaķi lidotāju – “zaķi”!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas