Kafejnīcas Minka kaķi iepriecina viesus

0 komentāri

Rīgas iedzīvotāju vidū popularitāti izpelnījusies nesen atvērtā kaķu kafejnīca Pārdaugavā. Kaķu kafejnīcas saimniece Laura Pūce uzskata, ka tieši kaķi ir tie, kas ļāvuši kafejnīcā radīt patīkamu mājas atmosfēru.

”Kaķis veido to vidi, to mājas auras sajūtu. Daudzi patstāvīgie klienti šeit nāk pēc darba dienas. Viņi apsēžas un izskatās pilnīgi citi – viņiem ir pārgājušas galvassāpes, viņiem pārgājusi depresija. Mūs tas tikai priecē, jo kaķis ir ļoti labs dakteris,” stāsta Laura Pūce. Neparastās idejas autorēm, izvēloties telpas kafejnīcai, jau sākumā bijis skaidrs, ka tur dzīvos vairāki kaķi, tāpēc iekārtojot viesu zāli, tik īpaši padomāts, lai labi tajā justos gan kafejnīcas viesi, gan paši saimnieki – kaķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt runājot par pašu kaķu izvēli, Laura Pūce stāsta: ”Pašus kaķīšus izvēlēties bija nu tā.. gan grūti, gan viegli. Viņi nedrīkstēja būt agresīvi, jo te ir bērni. Viņi nevarēja arī būt jau gados, jo līdz ar to nāk līdzi citas problēmas. Kaķīšus izvēlējāmies dzīvnieku aizsardzības biedrības patversmē Ķepa. Braucām nakts vidū, aukstumā. Nolikām būrīšus un tie, kuri nāca, tos arī paņēmām. Viņi visi ir dzīvojuši kopā.”

Viņa arī stāsta, ka no sākotnēji paņemtajiem pieciem kaķiem, kafejnīcā palikuši četri, jo viens no piecotnes nav varējis aprast ar dzīvo kafejnīcas telpās. Tagad kaķu četrotnē ir trīs kaķenes un mazliet huligānisks runcis. Vairāk par kaķu kafejnīcu skaties video!

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas