JĀREDZ: Divi jaunieši izglābj čūsku un par to saņem balvu no tās!

0 komentāri

Kaut ko tādu negadās redzēt katru dienu – čūska, dodoties savās ikdienas gaitās, bija ieķērusies kaut kādā nesaprotamā mudžeklī, un divi jaunieši steidzās tai palīgā. Tas, kas notika pēc tam, ir neticami!

Iesākumā jābrīdina, ka šajā video dzirdama necenzēta valoda.
Spriežot pēc angļu valodas akcenta, šis nelielais incidents noticis kaut kur ASV ārēs, kur kāds mazs čūskulēns bija iestrēdzis starp nesaprotamu lapu, zaru un, iespējams, arī atkritumu virknes. Divi jaunieši to redzēja un steidza radībai uzmanīgi palīdzēt, jo ar nazi, kas bija viņu īpašumā, bija iespējams ļoti viegli savainot čūsku. Brīdī, kad tie jau šņācēju bija atbrīvojuši, notika kaut kas neredzēts!

VIDEO

Sākumā šķita, ka tas, kurš iemūžinājis šo interesanto notikumu, nejauši salauzis čūskas žokli, taču tam, kādēļ tā turēja muti tik plati vaļā, bija pavisam cits iemesls – pasakoties par to, ka viņi veltīja savu laiku un to atbrīvoja no dabas un atkritumu skavām, čūska nolēma viņiem pateikties… atgremojot, visticamāk, nesen notiesātu vardi! Nav nosakāms, kurš ir vairāk pārsteigts, – paši varoņi vai tie, kuri skatās šo video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas