Interneta hits: Talsos mitinās īpaši apķērīga pīļumāte

4 komentāri

Paradokss vai vienkārši sakritība? Par sociālo tīklu sensāciju kļuvusi kāda Talsos dzīvojoša pīļu ģimene, kas izcēlusies ar ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu.

Sociālās saziņas tīkla lietotājam Jānim Makstniekam svētdien izdevies iemūžināt kādu īpaši audzinātu pīļu ģimeni, kas Talsos ielai nemetās pāri kur pagadās, bet to korekti šķērsoja uz gājēju pārejas. Pārējie satiksmes dalībnieki, kā redzams video, faktu uzņēma ar izpratni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

Labu CSN zināšanu paraugstunda Talsos :):)

Posted by Jānis Makstnieks on svētdiena, 2015. gada 1. novembris

4 komentāri

TOP komentāri

 • Madara
  +4

  Madara

  Talsos taja vieta taa ir ikdiena :)

  02.11.2015 15:32

 • Daina Saleniece
  +2

  Daina Saleniece

  Tā jau ir reizēm. Reiz braucu autobusā pa Rīgu vēlā vakarā. Pie zaļās gaismas ielu šķērsoja liels suns. Braucošie pasmaidīja. Bet nākošajā krustojumā autobusa priekšā pie sarkanās gaismas ielu pārgāja cilvēks. Daži skaļi iesmējās, kuri bija ievērojuši suni pie zaļās gaismas. Droši vien sagadīšanās, bet varbūt arī nē Tā arī pīļumamma- sargā savu bērnu drošību.

  02.11.2015 14:16

 • es
  +1

  es

  ikdiena :)

  02.11.2015 19:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas