Interneta hīts: kāds piedzēries gudrinieks uzlec un jāj uz alņa

0 komentāri

Par vienu no pēdējā laika interneta video hītiem kļuvis kāds piedzēries jaunietis, kurš braucienā pa kādu ezeru, redzot, ka priekšā ir alnis, kurš, visticamāk, centās šķērsot ūdens tilpni, no laivas uzlēca tam virsū.

Precīza video uzņemšanas vieta gan nav zināma, bet, spriežot pēc valodas un dabas, tas varētu būt kaut kur Ziemeļamerikā. Neapdomīgais vīrs lūdza laivas vadītājam piedzīt to tuvāk dzīvniekam, lai, rēcošo draugu pavadībā, viņš varētu tam uzlēkt virsū. Toties materiāla aprakstā viņam nav veltītas uzslavas, bet gan tieši pretēji – nosodījums ar cerību, ka dzērājs par savām darbībām varētu tapt sodīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

Neskatoties uz ne pārāk cilvēcīgo rīcību, šis video nedēļas laikā sakrājis gandrīz 1,7 miljonus skatījumu, un, pateicoties tādām video glabātuvēm kā 9gag, šis skaitlis, visticamāk, tikai augs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas