Interesanti: Kas notiek, kad suns paliek mājās viens?

0 komentāri

Šis video ir unikāls ar to, ka šoreiz četrkājaino draugu filmē nevis statīvā kamera, bet gan mazais GoPro rīks, kas piestiprināts sunim uz muguras.

Mīlulis, šķiet, ļoti labi audzināts, jo brīdī, kad saimnieki pārkāpa mājas slieksnim prom iešanas virzienā, tas nevis ķērās pie kārtējiem nedarbiem, bet gan kā kārtīgs sargs izstaigāja māju, un tad devās atlaisties, lai sagaidītu viņus mājās. Interesanti pāvērot, kā viss izskatās no suņa skatpunkta, kamēr tas ir palicis mājās viens pats bez uzraudzības. Šeit var arī novērot prieku, kas suņos iezogas, kad tie dzird atslēgu šķindoņu pie namdurvīm. Iespējams, suns saprata, kas atrodas uz muguras, tāpēc nemaz neuzdrošinājās neko “savārīt”… :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas