Glābj divas nedēļas palmas lapotnē iestrēgušu minci

0 komentāri

Kādas nelielas Čīles pilsētiņas iedzīvotāji apvienojuši visus spēkus, lai glābtu kaķi, kurš saviem spēkiem vairs nespēja norāpties no 20 metrus augstas palmas. Salīdzinājumam – tas ir aptuveni piecstāvu ēkas augstums.

Tikai pēc divu nedēļu ilgiem pūliņiem pārbijušos dzīvnieku izdevies dabūt lejā. Lai “misiju” īstenotu, vietējie iedzīvotāji izmantojuši virves, trepes un citus pieejamos rīkus, taču nesekmīgi. Līdz beidzot radās ideja izmantot būri, kas uzcelts uz sastatnēm. Tomēr kaķis bijis tā pārbijies, ka nav gribējis kāpt būrī iekšā, bet ilgākām pārdomām viņš tomēr padevies un laimīgi nogādāts drošībā uz zemes. Dzīvniekam nekavējoties sniegta pirmā palīdzība pie veterinārārsta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējie iedzīvotāji ir lepni un gandarīti par paveikto, un šķiet, ka līdzīgi jūtas arī šīs ziņas varonis kaķis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas