Gepards GoPro kameru notur par spēļmantiņu

0 komentāri

Tiem, kas ikdienā nodarbojas ar dzīvnieku pasaules atspoguļošanu pārējiem, ikdienā jāsaskaras arī ar tādiem, kas gatavi cilvēku nogalināt. Šis gan laikam bija izņēmums, toties izdevās “noķert” to, kā gepards grauž mazo GoPro kameru.

Lai arī liela daļa no tiem izskatās pūkaini un mīļi, jāatzīst, ka tā nemaz nav. Neskatoties uz pilno video vietni YouTube ar neskaitāmajiem video, kurā gepards un vispār lielie kaķu dzimtas zvēri ir pieradināt un dzīvo pat mājas apstākļos, viņi tomēr ir un paliek plēsēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds ļoti zinātkārs kaķu dzimtas pārstāvis, kamēr gozējās uz fotogrāfu džipa jumta, kamēr viņu fotogrāfēja un filmēja, ar lielu interesi grauza GoPro kameru kā rotaļlietu. Izskatās, ka tai izdevās izdzīvot, ja jau esam redzējuši, kā tas notiek. Esi kādreiz redzējis plēsēja mutes dobumu? Šī Tev ir lieliska izdevība. :) Šis materiāls tapis kaut kur Tanzānijā, kurā tika veidota kārtējā dokumentalā filma par dzīvniekiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas