Foto: Zināms skumjākais kaķis internetā

0 komentāri
Foto: Zināms skumjākais kaķis internetā
Foto: instagram/lanlan731

Tev noteikti jāizlasa

Par kārtējo interneta slavenību dzīvnieku pasaulē kļuvis kāds mincis no Pekinas, kurš sava izskata dēļ jau nodēvēts par skumjāko kaķīti interneta plašumos.

Neparastā titula ieguvējs Luhu ir jaunākais no trīs kaķīšiem, taču vienīgais, kura izskatam pievērsta plaša uzmanība internetā. Strīpainajiem minčiem Luhu, Barher un Bardie ir kopīgi vecāki, bet viņu izskats, garšas kārpiņas un personības un pilnīgi atšķirīgas, akcentē viņu saimniece, kura labprāt ar mīluļu fotogrāfijām dalās sociālajos tīklos.

Jau vēstījām, ka par Instagram zvaigzni kļuvusi kāda kaķu meitene, kurai kopš dzimšanas nav priekšķepiņu, savukārt kāda kaķene no Krievijas mīl pozēt ar izkārtu mēlīti. Vēl kāds mincis vārdā Alberts Einšteins sava izskata dēļ devis iemeslu satraukties pasaules slavu ieguvušajam Īgnajam kaķim jeb Grumpy Cat.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas