Foto: Zināms skumjākais kaķis internetā

0 komentāri

Par kārtējo interneta slavenību dzīvnieku pasaulē kļuvis kāds mincis no Pekinas, kurš sava izskata dēļ jau nodēvēts par skumjāko kaķīti interneta plašumos.

Neparastā titula ieguvējs Luhu ir jaunākais no trīs kaķīšiem, taču vienīgais, kura izskatam pievērsta plaša uzmanība internetā. Strīpainajiem minčiem Luhu, Barher un Bardie ir kopīgi vecāki, bet viņu izskats, garšas kārpiņas un personības un pilnīgi atšķirīgas, akcentē viņu saimniece, kura labprāt ar mīluļu fotogrāfijām dalās sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstījām, ka par Instagram zvaigzni kļuvusi kāda kaķu meitene, kurai kopš dzimšanas nav priekšķepiņu, savukārt kāda kaķene no Krievijas mīl pozēt ar izkārtu mēlīti. Vēl kāds mincis vārdā Alberts Einšteins sava izskata dēļ devis iemeslu satraukties pasaules slavu ieguvušajam Īgnajam kaķim jeb Grumpy Cat.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas