FOTO: suņi jau septīto gadu sacenšas “cilvēksportā”

1 komentārs

Klusā okeāna piekrastes viļņi Losandželosā vilina daudzus sērfošanas entuziastus. Laika gaitā šī nodarbe kļuvusi par tik ierastu parādību, ka sērfošanas sacensības suņiem vairs nevienu nepārsteidz.

Suņu sērfošanas sacensības Losandželosā tiek rīkotas jau septīto gadu, pulcējot dažādu izmēru suņus un to saimniekus. Pilsētā ir izveidota īpaša pludmale, kur var atpūsties ar suņiem – un tieši tur bija pulcējušies sērfošanas sacensību dalībnieki. Viņiem jāsacenšas ne tikai, kurš ilgāk noturēsies uz dēļa, bet arī – cik pārliecinoši viņiem tas sanāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Suņu saimnieki ir sajūsmā par savu mīluļu sniegumu, taču atzīst, ka ne vienmēr suņiem ir vēlēšanās sērfot. Ir pat dienas, kad nekādi viņus nevar piespiest doties ūdenī. Tāpēc ir prieks redzēt, ka arī dzīvnieks izbauda atpūtu uz ūdens.

Ne visiem Losandželosas suņu saimniekiem ir pacietība mācīt savus suņus sērfot, tādēļ suņu sērfošanas mācības kļuvušas par ienesīgu biznesu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • suns
    0

    suns

    Cilvēki,izbeidziet šo sadistisko jūsu izpratnē, sporta veidu-suņu sērfošana.Ja tas jums patīk,sērfojiet paši uz nebēdu,nemokiet suņus.Tās ir šausmas, ko pārdzīvo suņi. Ko pAR TO SAKA dzīvnieku aizstāvji?

    05.10.2015 19:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas