FOTO: šis, iespējams, ir fotogēniskākais mincis pasaulē

1 komentārs

Britu garspalvainais runčuks vārdā Smūtijs zina, kā vislabāk pozēt fotogrāfam. Burvīgo fotogrāfiju dēļ viņš paspējis iemantot pasaulē fotogēniskākā kaķa titulu.

Lai šo titulu aizstāvētu godam, viņa saimnieks Arvīds sociālās saziņas vietnē Instagram radījis kontu, kurā ik dienu tiek publicēta kāda fotogrāfija vai video. Zīmīgi, ka kaķis, uzņemts no jebkura leņķa, izskatās bezgala pievilcīgs. Nu šī simpātiskā minča ikdienas gaitām Instagram kontā smoothiethecat kāri seko līdzi vairāk nekā 200 tūkst. interesentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Maija
    0

    Maija

    Mans Susurs ir tikpat piemīlīgs.

    15.05.2016 21:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas