FOTO: simtiem mājdzīvnieku ar saviem saimniekiem devušies uz baznīcu

0 komentāri

Arī dzīvnieki ir pelnījuši svētību, tā savulaik uzskatīja Svētais Francisks. Godinot franciskāņu ordeņa dibinātāju, simtiem Peru iedzīvotāju devušies uz baznīcu ar saviem mājdzīvniekiem, svinot ikgadējo Svētā Franciska dienu.

Laukumu pie Svētā Franciska baznīcas Limā pieskandina riešanas, ņaudēšanas un citu skaņu simfonija – simtiem cilvēku ar saviem mīluļiem devušies saņemt ikgadējo svētību. Daudzi dzīvnieki par godu šim notikumam uzposti ar krāšņām lentēm vai pat kleitām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tēvs Roberto Karpio, kurš vadīja pasākumu, atzina, ka šī saulainā diena ir brīnišķīgs laiks, kad svētīt dzīvniekus, jo arī tie ienes gaišumu savu saimnieku dzīvēs.

Franciskāņu ordeņa dibinātājs, Svētais Francisks, kurš piedzima Itālijā 1182. gadā, bija labi pazīstams ar savu mīlestību pret dabu. Viņš uzskatīja, ka arī mājdzīvniekiem un mājlopiem ir jāsaņem Dieva svētība, tādēļ jau izsenis viņš tiek uzskatīts par dzīvnieku aizbildni.

Skaties foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas