FOTO: pērtiķus lutina ar pieczvaigžņu mielastu

0 komentāri

Tūkstošiem pērtiķu Taizemē saņēmuši piecu zvaigžņu cienīgu mielastu. Ir taizemieši, kuri šos dzīvniekus saista ar dieviem un ik gadu pērtiķiem rīko īpašas svinības.

Tūkstošiem makaku Phra Prang Sam Yot svētnīcā Lopburi pilsētā tika izdalītas aptuveni divas tonnas augļu, dārzeņu, želejas un burbuļojošo dzērienu. Lopburi Pērtiķu mielasta festivāls ir plašs pilsētas mēroga festivāls, kurā vietējie iedzīvotāji piedāvā masveida izēšanās svētkus garastainajiem makaku pērtiķiem. Šā gada lielākais gardums bija par vienu no pasaulē smirdīgākajiem augļiem dēvētais durians un ķirši. Pasākuma organizētājs skaidro, ka ķirši nāk no Čīles, tādēļ pērtiķi var būt ļoti priecīgi, ka viņiem tiek tāds gardums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākums notiek San Phra Kan un Phra Prang Sam Yot svētnīcās, kur vairāk nekā 10 000 cilvēku ierodas skatīties, kā pērtiķi mielojas. Tiek uzskatīts, ka pērtiķu pabarošana nes veiksmi un labklājību. Tas ir jautrs pasākums, kurā cilvēki var sanākt kopā un skatīties, kā pērtiķi dejo pa galdiem un izbauda svētkus.

FOTO:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas