FOTO: kādas studentes brīvā laika nodarbe nokļuvusi pasaules mediju uzmanības lokā

0 komentāri

Marija Krupa Pensilvānijā ieguvusi atpazīstamību kā ”vāveru vārdotāja”. Studentes brīvā laika nodarbe ne vien pārsteigusi studiju biedrus, bet arī izpelnījusies vietu visu pasaules mediju dienaskārtībā.

Uzsākot studijas Pensilvānijas Universitātē, Krupa pamanīja, ka augstskolas teritorijā esošās vāveres pret viņu ir krietni draudzīgākas nekā pret citiem studentiem. Tad nu meitene nolēma darīt to, ko šajā situācijā loģiski darītu jebkura cita persona – pagatavot mazas cepurītes un vāveres ietērpt dažādos tēlos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nākamais Krupas solis bija izveidot savām vāverēm atsevišķu profilu sociālajā tīklā Facebook.com. Tajā ar segvārdu Sneezy gozējās četras vāveres-zvaigznes.

Un kā tu pavadīji savu brīvo laiku pēc studijām?

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas