Foto: Ģimenes ar bērniem ”šturmē” Rīgas zoodārzu

4 komentāri

Pagājušajās brīvdienās plašu ļaužu pieplūdumu piemeklēja Rīgas Zooloģiskais dārzs. Tā kā Rīgas zoodārzā sācies mazuļu bums, šis ir īstais laiks, lai kuplās dzīvnieku ģimenes apskatītu kopā ar saviem bērniem.

Jau vēstījām, ka pēcnācējus sagaidījušas melno stārķu, dzeloņcūku, lūšu, pērtiķu, kamieļu un ziemeļbriežu ģimenes. Nemainīga arī šajā sezonā ir Rīgas zoodārza pāvu pastaiga ārpus aploka.

Pāvi ir zoodārza centrālās alejas rota. Rīgas zoodārzā krāšņie putni turēti jau kopš tā dibināšanas 1912. gada. Putni brīvi apdzīvo gan viņiem paredzēto aploku zoodārzā centrā, gan mēdz pastaigāties arī ārpus aploka, mulsinot ne vienu vien apmeklētāju un radot mānīgu iespaidu, ka putni ir izbēguši no aploka.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Rolanda Zeka
  +2

  Rolanda Zeka

  Mūšu ģimenei ļoti patik zoodarzs!

  16.06.2015 19:29

 • Pē
  0

  Izbeidz te rakstīt!

  18.06.2015 23:52

 • Pauls
  0

  Pauls

  Man patīk žirafes

  17.06.2015 09:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas