FOTO: Apģērb savu mājdzīvnieku dienā pie svētku drānām tikuši ne tikai suņi un kaķi

1 komentārs

Daudzās ģimenēs mājdzīvnieki kļuvuši par pilntiesīgiem ģimenes locekļiem. Tādēļ ir likumsakarīgi vienu dienu gadā visu uzmanību veltīt tikai viņiem.

14. janvāris daudzviet pasaulē tika svinēts kā Apģērb savu mājdzīvnieku diena (Dress Up Your Pet Day). Kā liecina sociālie tīkli, daudzi savus dzīvniekus ietērpuši patiesi jautros tērpos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apģērb savu mājdzīvnieku diena pirmo reizi tika svinēta 2009. gadā. To dibināja mājdzīvnieku dzīvesstila un dzīvnieku uzvedības eksperte Kolīna Peidža no ASV. Viņas rosība devusi arī tādas dienas kā Nacionālā suņu diena, Kaķu diena un Kucēnu diena.

Apģērb savu mājdzīvnieku dienā ik gadu pie svētku drānām tiek ne tikai suņi un kaķi, bet arī pundurcūciņas, kāmīši un pat zirgi.

Foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ance
    0

    Ance

    Lai arī prikols, visai nežēlīgs tomēr.

    15.01.2016 17:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas