FOTO: 16 kaķu 16 raibas dzīves epizodes

1 komentārs

Kā būtu, ja kaķi spētu runāt? Bail pat iedomāties, kādi varētu būt šie dzīvnieki, kuros jau tā daba ir iemiesojusi galējības.

Kas kaķim būtu sakāms par to, ka kavējies un ka kādreiz mēdz viņu izjokot? To vismaz pašlaik nav iespējams uzzināt. Taču piedēvēt cilvēciskas emocijas, atziņas un piedzīvojumus kaķiem – tas internetā ir populāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv piedāvā dažus no šiem kaķu dzīves mirkļiem.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Josephine Josephine
    0

    Josephine Josephine

    Kaki ir daudz gudraki...teksti mulkigi...

    19.04.2015 14:44

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas