Elpu aizraujošs video: suns iekrīt ūdenī un tiek izglābts no klintīm

0 komentāri

Dramatiskie notikumi risinājās Havaju salās vietā ar nosaukumu China Walls, kur kāds nabaga sunītis iekrita ūdenī, un viņam draudēja diezgan droša nāve, bet viņa saimnieks, riskējot ar savu dzīvību, četrkājaino draugu izglāba un nogādāja drošībā.

Var šķist, ka notikums ir inscinēts, bet tā nebūt nav, gluži vienkārši kāds lidojošās kameras-robota jeb “drona” īpašnieks turpat lidinājās ar savu ierīci un iemūžināja šo elpu aizraujošo epizodi, kādu mēdzam skatīties tikai asa sižeta filmās. Havaju salas pasaulē ir slavenas ar saviem viļņiem, bet ne vienmēr ar pozitīvu iezīmi – ja nonāc tur, no kurienes nespēj tikt laukā, situācija var beigties ļoti slikti. Pateicoties divu vīru drosmei, dzīvnieks tika paglabāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Kā var redzēt video noslēgumā, suns knapi staigā, jo ir pārguris no nebeidzamās cīņas ar viļņiem.

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas