Ēģiptes mau, meinkūni un kimriki būs skatāmi kaķu izstādē Rīgā

0 komentāri

Nedēļas nogalē, 19. un 20. septembrī, Rīgā notiks starptautiska kaķu izstāde. Divu dienu laikā vairāk nekā divsimt dižciltīgu skaistuļu sacentīsies par prestižo izstādes uzvarētāja titulu Best Of Best.

“Izstādes apmeklētajiem klātienē būs iespēja apskatīt 27 dažādu šķirņu kaķus, tai skaitā ļoti retu šķirņu pārstāvjus – Kartēzijas kaķus, kimrikus, manksus, Kurīlijas bobteilus, Ēģiptes mau, ragdollus, Ņevas maskarādes kaķus, kā arī populāros un iemīļotos persiešus, meinkūnus un britu īsspalvainos kaķus,” stāsta izstādes organizators Juris Antonovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izstāde notiks 19.-20.septembrī Sporta kompleksā Ķeizarmežs Rīgā, Ezermalas ielā 30. Izstāde atvērta apmeklētājiem no plkst.11.00 līdz 16.00. Biļešu cena pieaugušajiem 2 eiro , skolēniem un pensionāriem 1 eiro, bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja bez maksas. Izstādi rīko Kaķu mīļotāju klubu asociācija CFCA.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas