Drosmīgs suns stājas pretī milzīgam baltajam lācim un uzvar

0 komentāri

Unikālus foto izdevies uzņemt fotogrāfam Alberto Panizzam, kurš fiksējis, kā suns bezbailīgi stājas pretī baltajam lācim un patriec to.

Fotogrāfam bildes izdevies uzņem viesojoties Čērčilas pilsētā Manitobā, Kanādā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Suns, kurš varbūt ir tikpat liels, kā baltā lāča ķepa, ne uz mirkli nezaudēja drosmi, kad tam tuvojās izmēros grandiozais lācis. Turklāt, lai neaizmuktu, suns bija piesiets pie ķēdes un, ja lācis neatkāptos, sekas sunim varēja būt traģiskas.

Bildēs redzams, ka suns, atņirdzis zobus, ir pamatīgi iekarsis, un tikai ķēde ir tā, kas suni attur uz uzklupšanas lācim. Savukārt milzīgais ķepainis izskatās pat mazliet pārsteigts par šādu neviesmīlību, un pēc neilgas minstināšanās, devās tālāk savās gaitās, atstājot nedraudzīgo suni vienu pašu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas