Delfīns piedalās Ziemassvētku svinībās

0 komentāri
Delfīns piedalās Ziemassvētku svinībās
Foto: Tambako The Jaguar, Flickr.com

Odesas nirēji Ukrainā noslēguši aizvadīto gadu un sagaidījuši pareizticīgo Ziemassvētkus ar visai neparastām svinībām. Tās notika zem ūdens, un tajās piedalījās arī delfīns.

Nirēji no vietējā niršanas kluba galvās uzlika sarkanās Ziemassvētku vecīša cepures un delfinārijā baseina vidū iecēla svētku eglīti. Šī nav pirmā reize, kad viņi gada gaidītākos svētkus svin zem ūdens, taču pirmā reize, kad viņu svinībām pievienojās delfīns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Niršanas kluba vadītājs Rostislavs Kuročkins skaidro, ka iepriekšējos gados viņi jauno gadu un Ziemassvētkus galvenokārt ir svinējuši jūrā vai baseinā. Ideja par svinībām delfinārijā radās pēc nirēju iniciatīvas izmēģināt ko nebijušu. Gan vīrieši, gan sievietes svinību laikā kopā ar delfīnu peldēja ap baseinā nogremdēto eglīti, taču, kā viņi apgalvo, ne jau pelde ar jūras dzīvnieku šajā izklaidē bija vissarežģītākais. Daudz grūtāk bijis zem ūdens dzert šampanieti. Saskaņā ar nirēju sacīto, tam ir nepieciešamas īpašas prasmes un pieredze, kas gan neatturēja nirējus no burbuļojošā dzēriena malkošanas delfinārijā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas