Dejojošās pūces

0 komentāri

Kāda savvaļas dzīves iemūžinātāja savā GoPro kamerā nofilmējusi ļoti ziņkārīgas pūces, pārveidojot to par kārtīgu dejas izrādi arī ar atbilstošu mūziku fonā.

Dāma vārdā Megana Lopesa šoreiz savā kadrā “noķērusi” divas ļoti ziņkārīgas pūces, kuras, visticamāk, reaģējušas uz kameras sarkano gaismiņu, kas darbojas brīdī, kad tiek kaut kas filmēts. Fonā skanot izpildītāja Aquadrop mūzika, un dažās dienās šis video nopelnījis vairāk nekā 320 tūkstošu skatījumu. Ne velti viens no komentāriem saka: “Nopietni, es vēlos noskatīties 10 minūšu versiju!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ko gan pasaule iesāktu bez GoPro kameras, jo tieši šī mazā ierīce daudzu mūsu dzīves padarījusi krietni interesantākas kaut vai tikai no parastā skatītāju viedokļa. Ne velti viņu YouTube kanālam ir vairāk nekā 2 miljonu abonentu, kas ļauj gandrīz katram nopublicētajam materiālam kļūt virālam visā pasaulē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas