Dabas muzejs aicina izzināt primātu dzīvi

0 komentāri

Sestdien, 29. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā notiks šā gada pēdējā ģimenes diena, kurā muzeja speciālisti aicinās uzzināt par primātiem, informē muzeja pārstāve Polīna Šķiņķe.

Latvijas Dabas muzeja ģimenes dienas ir izglītojoši pasākumi, kas notiek reizi mēnesī un kuros bērniem kopā ar pieaugušajiem iesaistošā veidā muzeja speciālisti piedāvā izzināt dažādas dabaszinātņu tēmas. Novembrī ģimenes dienā tiks meklētas atbildes uz jautājumu, kas ir primāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Primātu pasaule ir plaša, un nereti savstarpēji tiek jaukti jēdzieni primāti, pērtiķi un mērkaķi. Pasākumā, ieklausoties muzeja antropoloģes Aili Marnicas stāstījumā, lieli un mazi uzzinās vairāk par primātu izcelsmi, šīs dzīvnieku kārtas dažādību, ģeogrāfisko izplatību un atšķirīgajiem dzīvesveidiem.

Ģimenes diena notiks antropoloģijas ekspozīcijā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība ar muzeja ieejas biļetēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas