Cirks Itālijā krāpjoties suņus pārkrāso par pandām

0 komentāri

Itālijas ziemeļos cirkam konfiscēti divi čau-čau suņi, kas bija nokrāsoti kā pandas un izmantoti, lai izkrāptu naudu par to fotografēšanu, paziņojusi policija.

Suņu mātīte un tēviņš tika konfiscēti pēc tam, kad skatītājiem radās aizdomas par krāpšanu. Dzīvnieki tika izrādīti pirms izrādes, kā arī bērniem tika dota iespēja par samaksu nofotografēties ar pandām.

Policija sacīja, ka suņu veselības stāvoklis esot labs. Tomēr tiem ļoti asarojot acis, pie kā, visticamāk, vainojama biežā atrašanās fotoaparāta zibspuldzes spilgtajā gaismā.

Cirka īpašniekam draud apsūdzība par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, kā arī to pasu viltošanu. No Ungārijas ievestie čau-čau patiesībā bija sešus mēnešus jaunāki, nekā norādīts to dokumentos, paziņoja policija.

Varētu arī tikt izvirzīta apsūdzība par naudas izkrāpšanu no apmeklētājiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas