BURVĪGI FOTO: polārlāči rotaļājas ziedu pļavā

0 komentāri

Polārlāčus reti kad izdodas redzēt ārpus viņiem ierastās arktiskās vides. Tomēr, kā izrādās, lielajiem dzīvniekiem tīri labi pie sirds iet arī daudz vasarīgāka apkārtne.

Kanādiešu fotogrāfs Deniss Fāsts radījis neparastu fotoizlasi, kurā redzami polārlāči, rotaļājoties ziedu pļavās. Neparastās fotogrāfijas uzņemtas Ziemeļkanādā – Hudzona līcī. Izrādās, tieši polārlāči kļuvuši par fotogrāfa iecienītākajiem ”modeļiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viņi kļuvuši par manu kameru galveno mērķi ne vien izmēra un baltās krāsas dēļ. Tā vien šķiet, ka viņiem šai pasaulē nekas nerūp un ka viņiem ne no kā nav bail. Tā nav iedomība, bet gan pašpārliecinātība, ko mēs bieži vien respektējam arī cilvēkos, tāpēc polārlāči ir lielisks tā paraugs,” intervijā My Modern Met stāsta Fāsts.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas