Aptauja: Jorkšīras terjeru saimnieki ir vislaimīgākie, bet labradoru īpašnieki – vientuļnieki

0 komentāri

Jaunā aptaujā noskaidrojies, ka Jorkšīras terjeru saimnieki ir vislaimīgākie, labradoru īpašnieki parasti ir vientuļnieki, bet buldoga ienākšana ģimenē signalizē par vēlmi šķirties.

Jaunā pētījumā noskaidrojies, ka četrkājainā drauga šķirne daudz ko atklāj par saimnieka raksturu, izglītību un turīgumu. Aptaujā piedalījās 2000 suņu īpašnieki Lielbritānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka mopšu saimnieki ir visbagātākie, kamēr labradoru īpašnieki visbiežāk norādīja, ka viņiem neesot romantisku attiecību. Cilvēkiem, kas par mājas mīluli izvēlējušies dalmācieti, biežāk nekā citiem bija sporta automašīna, bet franču buldogu saimnieki uzskata sevi par “lielākajiem rokeriem”.

Lielo buldogu īpašnieki atzina, ka “ir attiecībās, taču vēlas šķirties”. Turpretī vislaimīgākās ģimenes ir tās, kuru mājdzīvnieks ir mopsis.

Par visinteliģentākajiem uzskatāmi zeltaino retrīveru saimnieki, jo gandrīz ceturtdaļa no aptaujātajiem ieguvusi maģistra vai doktora grādu.

Vācu dogu īpašnieku vidējā gada alga ir 35 000 sterliņu mārciņu (44 300 eiro), bet augstākie ieņēmumi bija mopšu saimniekiem – 85 000 mārciņu (107 600 eiro) gadā.

Dalmāciešu saimnieki visvairāk lutina savus mājdzīvniekus, nedēļā iztērējot vidēji 17 mārciņas (21 eiro) rotaļlietām un gardumiem.

Slavenību iemīļotie čivavas sugas suņi prasa visvairāk uzmanības. Saskaņā ar aptaujas rezultātiem saimnieki ar tiem pavada vidēji 16 stundas diennaktī.

“Lielākajai daļai saimnieku suns ir ne tikai mājdzīvnieks, bet arī pilntiesīgs ģimenes loceklis. Interesanti, kā suņa šķirnes izvēlēšanās sasaucas ar mūsu personību,” teica aptauju pasūtījušās kompānijas Frontline Spot On, kas palīdz mājdzīvniekiem atbrīvoties no blusām un ērcēm, mārketinga menedžere Kristīna Meila.

Suņu saimniekiem raksturīgākās īpašības

 • Laimīgākie – Jorkšīras terjeri
 • Bagātākie – mopši
 • Gatavi veltīt visvairāk laika – čivavas
 • Gatavi veltīt visvairāk naudas – dalmācieši
 • Visizglītotākie – zelta retrīveri
 • Lielākie rokeri – franču buldogi
 • Domā, ka suņi spēj uzminēt viņu domas, – franču buldogi
 • Nelaimīgas attiecības – buldogi
 • Laimīga laulība – mopši
 • Vientuļnieki – labradori
 • Sporta automašīnu īpašnieki – dalmācieši
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas