AIZKUSTINOŠS VIDEO: kucēns nevēlas nākt ārā no saldētavas

0 komentāri

Haskija šķirnes suņi ir absolūti ziemeļnieki – viņi ziemu un sniegu mīl vairāk par visu pasaulē. Interneta lietotāju sirdis iekarojis kāds suņuks, kurš neparko nevēlas pamest saldētavu.

Kucēns ziemas meklējumos bija ērti iekārtojies ledusskapja saldētavā. Kad saimnieks vēlējās savu suņuku no saldētavas izcelt, viņš pret to protestēja un nekādi nedevās rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vai arī tu nespēj sagaidīt ziemu?

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas