Aizkustinošs stāsts par kaķīti, kurš noklīda no bēgļu ģimenes, bet pēc tam atradās!

1 komentārs
Aizkustinošs stāsts par kaķīti, kurš noklīda no bēgļu ģimenes, bet pēc tam atradās!
Foto: Flickr

Šīs mazās radības vārds ir Kunkušs, bet viņa ģimene nāk no Irākas, kuriem nācās emigrēt uz Eiropu. Stāsts, kas nācis atklātībā pavisam nesen, šoreiz ir ar laimīgām beigām – gan saimniekiem, gan pašam kaķim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ņemot vērā dzīvošanas apstākļus, ģimene kļuva par bēgļiem un devās uz Eiropu, Grieķijas krastiem. Izceļoties krastā, diemžēl kaķis no viņiem noklīda, bet pēc vairākām dienām tas atradās tuvējā ciemā. Taču tad māte ar saviem pieciem bērniem bija pārcēlušies uz kādu tobrīd nezināmu vietu. Kāda brīvprātīgā viņu paņēma sev līdzi uz Berlīni, un Diasa (tā viņu iesauca veterinārajā klīnikā) ģimenes medības varēja sākties.

Ar interneta palīdzību laika gaitā atklājās, ka saimnieki devušies Norvēģijas virzienā. Kas notika turpmāk, skaties video!

Video

Refugee cat’s epic journey to find familyRefugee cat’s epic journey to find familyKunkush the cat was a beloved member of a family who became refugees when they fled Iraq for the safety of Europe. Travelling through Greece, cat and family became separated, sparking an international online search in hopes of reuniting them.This is Kunkush the cat’s story.

Posted by The Guardian on Friday, February 19, 2016

1 komentārs

TOP komentāri

  • moins
    0

    moins

    Pilnigs sviests... Nu vispirms kaa var zinat, ka tas bija tas pats kakis, ja vien nebija chipots un registrets....musu izpratne? Kura registra to parbaudija? ;) Beeettt....so tautu parstavjiem ir pavisam cita attieksme pret suniem un kakiem, vini netur tos kaa "mildzivniekus".

    10.03.2016 11:50

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas