Aizkustinoši: no gūsta izglābti tīģeri pirmo reizi bauda ūdenspriekus

0 komentāri

Mēs katrs zinām pirmo reižu prieku – pirmā mīlestība, pirmais brauciens amerikāņu kalniņos, pirmais ceļojums. Šie tīģeri pirmo reizi savā vecumā bauda īstus ūdenspriekus.

Video redzama organizācijas IFAW jeb International Fund for Animal Welfare (viņu YouTube kanālā tas arī ievietots) pārstāve Kellija Donita, kura 3 minūtes stāsta par to, kas ar redzamajiem tīģeriem pirms tam noticis un kā viņi grasās viņiem palīdzēt. Tā noslēgumā, kad dzīvnieki jau ir jaunajā mājās, kur viņiem atvēlēts arī baseins, redzams, kurā plēsēji pirmo reizi savā mūža bauda ūdenspriekus. Iepriekš, būdami gūstā, viņi to nebija pieredzējuši.

Kā redzams, sākums ir mazliet bailīgs, jo ūdens ir interesanta substance, taču ar laiku tīģeris saprot, kas ir kas, vienā brīdī pat sākot spēlēties ar vienu no kamerām, kas iemūžina radību priekus. Darbība norisinās Nevadā, ASV, kur ir organizācijas mītne. Tā nodarbojas ar dzīvnieku atbrīvošanu no ļaunu cilvēku nagiem visā pasaulē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas