6 gadīga meitenīte pabaro kaudzi ar dresētiem pitbulterjeriem

9 komentāri

Ja jums šķiet, ka tieši jūsu rejošais četrkājainais draugs ir dresēts, tad iesakām noskatīties šo video, kurā redzams, kā kāda 6 gadus veca meitenīte ar pareizajām komandām pabaro veselu baru ar ļoti pacietīgiem pitbulterjeriem.

Jāpiebilst, ka šim video nav tāda kvalitāte, kādu mūsdienās esam pieraduši redzēt, bet galvenais šajā video ir doma, kuru arī pasaka pašās materiāla beigās: “Viņi dzīvo un ēd kopā, viņi ir ģimene!” Ko patiesi var redzēt, jo, ja parasti vērojam ainu, kurā suns parasti cenšas apēst pēc iespējas vairāk, šeit šie seši suņi ir acīmredzami labi trenēti un nosvērti izbauda maltīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

9 komentāri

TOP komentāri

 • Zane
  0

  Zane

  Kaudze ar dzīviem suņiem!!!! Sviests! Kā tad var nosaukt to kas izskatās pēc barības kaudzes???

  10.01.2015 11:48

 • Ligita
  0

  Ligita

  Žurnālistiem gramatika universitātē vairs nav obligāta. Bet droši vien arī augstākā izglītība vairs nav obligāta, un raksteļus tagad var cept jebkurš...

  10.01.2015 11:39

 • Antra
  0

  Antra

  Nu nezinu gan...es negribeetu,ka mans beerns ir klaat,kad sunji eed....ir dzirdeets pietiekami daudz shausmu..

  10.01.2015 11:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas