Dzīves ekspertes padomi, kā atrast vīrieti!

0 komentāri

Tā kā tuvojas ikgadējais papardes zieda meklēšanas festivāls, piedāvājam vēl vienu video, kurā ironiskā Dzīves eksperte iesaka, kā atrast vīrieti.

Meitene ar pseidonīmu Margarita, kas sevi dēvē par Dzīves eksperti, apskata diezgan aktuālu tēmu, kas skar daudzas sievietes – kā atrast lielo mīlu? Ja skatāmies pēc loģikas – ja gribi spēlēt klavieres, ej pie klavierskolotāja, ja gribi iemācīties valodu, jādodas pie valodas pazinēja, bet – kas jādara tad, ja vēlme ir atrast otro pusīti? Jādodas pie pāra?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī šajā video ironiski tiek apskatīti daži padomi par to, kā sievietēm meklēt savu otro pusīti. Kas zina, varbūt kādai patiesi šie padomi, īpaši pirms Līgosvētkiem, lieti noder arī praksē.

VIDEO

Tiem, kas varbūt nesaprata, jāpiekodina, ka šis, protams, nav domāts nopietni. Taču šie asprātīgie padomi turpmāk gaidāmi arī video vietnē TVPlay. Turpini sekot informācijai, ja tieši Tu gribi būt pirmais, kas uzzina Dzīves ekspertes jaunākos atklājumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas