Dzīves eksperte: kā saglabāt bērnu sevī?

0 komentāri

Dzīves eksperte, kas slēpjas zem pseidonīma Margarita, jau kādu laiku savu saturu piedāvā arī video vietnes TVPlay lietotājiem, un, lūk, piedāvājam viņas jaunāko padomu vācelītes daļu, kurā meitene runā par to, kā pareizi saglabāt bērnu sevī.

Pašpalīdzības grāmatas, video ieraksti un blogi visur vēsta, lai saglabātu veiksmi, ir jāsaglabā bērns sevī. Bet būsim godīgi – vai mēs patiešām to vēlamies? Jā, mēs patiesi to vēlamies, jo tas ir nereāli jautri. Taču sabiedrībā ir vairākas normas, kas jāievēro, ja vien tev nav 18. Dzīves eksperte izšķir un piedāvā trīs veidus, kā saglabāt bērnu sevī, no tā izstarojot prieku gan sen, gan apkārtējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

Pirmais veids būtu mēģināt priecāties par sīkumiem. Otrais veids – rotaļājies! Tā kā ar lellēm to vairs nav ļauts darīt, dari to ar cilvēkiem. Un visbeidzot trešais solis – saglabā fantāziju! Kā tas izpaužas (nosacītā) realitātē, skaties ierastajā Dzīves ekspertes ironiskajā pamācībā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas