Dziļi violets turpina uzvaras gājienu – kopā ar Kazāku velta dziesmu Andrim Bērziņam

0 komentāri

Pusnakts sarunu šovs septiņos ar Jāni Skuteli ir skaidri definējis, kas ir tā galvenā persona, taču bez kumēdiņu meistara viņam komandā ir vēl kāds svarīgs posms – pavadošā grupa Dziļi violets, kas pēdējās nedēļas laikā jau laidusi klajā divus hitus kopā ar sabiedrībā zināmiem mūziķiem.

Nedēļas sākumā tas bija Dons, kur viņš kopā ar grupu liriski dziedāja par burkānu sejā un to, ka jātiekas ir tieši pulksten 19.00, taču šoreiz Dziļi violets talkā nācis dziesminieks Kārlis Kazāks, kurš videoklipā redzams sev neierastā ampluā, dziedot rock’n’ stilā. Tajā tiek apdziedāts tautā ne īpaši mīlētais eksprezidents Andris Bērziņš, kurš “valdīja” iepriekšējos četrus gadus pirms tagadējā valsts galvas Raimonda Vējoņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziesmu tekstos dzirdami dažādi viņa folklorizējušies teicieni, piemēram, slavenākais no tiem – sen neesat sisti, ja? Kā arī, protams, viņa īpašais runas veids, kurā ne vienmēr varējām saprast galveno domu.

Foto

Video: Dziļi violets un Kārlis Kazāks – Paldies, Andri.lv!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas